3 iulie – reunirea lotului;

24 iulie: AHC Potaissa Turda – CSM Vaslui 39-28 (meci amical)

29 august, AHC Potaissa Turda – HRK Gorica 24-26

5 septembrie,  HRK Gorica – AHC Potaissa Turda 27-32

15 septembrie,  SCM Politehnica Timișoara – AHC Potaissa Turda 24-28

16 septembrie,  AHC Potaissa Turda – CSA Steaua București 27-28

17 septembrie, CSM Făgăraș – AHC Potaissa Turda 29-36

22 septembrie, AHC Potaissa Turda – FENIX Toulouse 35-35

29 septembrie, FENIX Toulouse – AHC Potaissa Turda 31-27

4 octombrie, AHC Potaissa Turda – CS Dinamo București 26-29

5 octombrie, CSU din Suceava – AHC Potaissa Turda 24-34

7 octombrie,  CSM Focșani – AHC Potaissa Turda 0-10

8 octombrie, AHC Potaissa Turda – CSM Vaslui 34-29

10 octombrie, CS HC Buzău 2012 – AHC Potissa Turda 30-34

11 octombrie, AHC Potaissa Turda – CSM Bacău 32-23

23 octombrie, CS Magnum Botoșani – AHC Potaissa Turda 28-40

27 noiembrie, AHC Potaissa Turda – CSM Reșița 35-25

4 decembrie, CSM București – AHC Potaissa Turda 22-25

17 decembrie, AHC Potaissa Turda – AHC Dobrogea Sud 36-32

23 decembrie, AHC Potaissa Turda – CS Minaur Baia Mare 24-18

3 februarie,  AHC Potaissa Turda – SCM Politehnica Timișoara 25-25

4 februarie, CSA Steaua București – AHC Potaissa Turda 26-28

27 februarie, AHC Potaissa Turda – CSM Făgăraș 41-26

23 martie, CS Dinamo București – AHC Potaissa Turda 27-27

1 aprilie, AHC Potaissa Turda – CSU din Suceava 32-30

6 aprilie, AHC Potaissa Turda – CSM Focșani 29-24 

8 aprilie, CSM Vaslui – AHC Potaissa Turda 23-32

9 aprilie,  ora 15:50, AHC Potaissa Turda – ACS HC Buzău 2012 (Liga Zimbrilor) – TVR 2

11 aprilie, ora 18:40, CSM Bacău – AHC Potaissa Turda (Liga Zimbrilor) – tv.frh.ro

18 aprilie, ora 13:00, AHC Potaissa Turda – CS Magnum Botoșani (Liga Zimbrilor) – tv.frh.ro

20 aprilie, ora 10:15, CSM Reșița – AHC Potaissa Turda (Liga Zimbrilor) – tv.frh.ro

21 aprilie, ora 15:50, AHC Potaissa Turda – CSM București (Liga Zimbrilor) – TVR 2

AHC Dobrogea Sud – AHC Potaissa Turda

CS Minaur Baia Mare – AHC Potaissa Turda