03.07 – reunirea lotului;

24.07 – 25.07 – turneu amical la Turda (AHC Potaissa Turda, CS Minaur Baia Mare, CSM Vaslui, CSM Bacău)

31.07 – 01.08 – turneu amical la Făgăraș (AHC Potaissa Turda, CSM Făgăraș, CSA Steaua București, CS Minaur Baia Mare)

07.08 – 08.08 – turneu amical la Baia Mare (AHC Potaissa Turda, CS Minaur Baia Mare, SCM Politehnica Timișoara, Ferencvaros)

19 august: SCM Politehnica Timișoara – AHC Potaissa Turda (etapa 1) – LIGA ZIMBRILOR

22 august: AHC Potaissa Turda – CSA Steaua București (etapa 2) – LIGA ZIMBRILOR

29 august: CSM Făgăraș – AHC Potaissa Turda (etapa 3) – LIGA ZIMBRILOR

5 septembrie: AHC Potaissa Turda – CS Dinamo București (etapa 4) – LIGA ZIMBRILOR

12 septembrie: Divizia A (locul 2) – AHC Potaissa Turda (etapa 5) – LIGA ZIMBRILOR

19 septembrie: CSM Focșani – AHC Potaissa Turda (etapa 6) – LIGA ZIMBRILOR

26 septembrie: AHC Potaissa Turda – CSM Vaslui (etapa 7) – LIGA ZIMBRILOR

3 octombrie: CS HC Buzău 2012 – AHC Potaissa Turda (etapa 8) – LIGA ZIMBRILOR

7 octombrie: AHC Potaissa Turda – CSM Bacău (etapa 9) – LIGA ZIMBRILOR

10 octombrie: Divizia A (locul 1) – AHC Potaissa Turda (etapa 10) – LIGA ZIMBRILOR

17 octombrie: AHC Potaissa Turda – CSM Reșița (etapa 11) – LIGA ZIMBRILOR

24 octombrie: CSM București – AHC Potaissa Turda (etapa 12) – LIGA ZIMBRILOR

31 octombrie: AHC Potaissa Turda – AHC Dobrogea Sud (etapa 13) – LIGA ZIMBRILOR

14 noiembrie: AHC Dunărea Călărași – AHC Potaissa Turda (etapa 14) – LIGA ZIMBRILOR

21 noiembrie: AHC Potaissa Turda – CS Minaur Baia Mare (etapa 15) – LIGA ZIMBRILOR

28 noiembrie: AHC Potaissa Turda – SCM Politehnica Timișoara (etapa 16) – LIGA ZIMBRILOR

5 decembrie: CSA Steaua București – AHC Potaissa Turda (etapa 17) – LIGA ZIMBRILOR

16 decembrie: AHC Potaissa Turda – CSM Făgăraș (etapa 18) – LIGA ZIMBRILOR

19 decembrie: CS Dinamo București – AHC Potaissa Turda (etapa 19) – LIGA ZIMBRILOR

23 decembrie: AHC Potaissa Turda – Divizia A ”locul 2” (etapa 20) – LIGA ZIMBRILOR

4 februarie: AHC Potaissa Turda – CSM Focșani (etapa 21) – LIGA ZIMBRILOR

13 februarie: CSM Vaslui – AHC Potaissa Turda (etapa 22) – LIGA ZIMBRILOR

20 februarie: AHC Potaissa Turda – CS HC Buzău 2012 (etapa 23) – LIGA ZIMBRILOR

27 februarie: CSM Bacău – AHC Potaissa Turda (etapa 24) – LIGA ZIMBRILOR

4 martie: AHC Potaissa Turda – Divizia A ”locul 1” (etapa 25) – LIGA ZIMBRILOR

20 martie: CSM Reșița – AHC Potaissa Turda (etapa 26) – LIGA ZIMBRILOR

27 martie: AHC Potaissa Turda – CSM București (etapa 27) – LIGA ZIMBRILOR

3 aprilie: AHC Dobrogea Sud – AHC Potaissa Turda (etapa 28) – LIGA ZIMBRILOR

7 aprilie: AHC Potaissa Turda – AHC Dunărea Călărași (etapa 29) – LIGA ZIMBRILOR

17 aprilie: CS Minaur Baia Mare – AHC Potaissa Turda (etapa 30) – LIGA ZIMBRILOR